NIE MA MIŁOŚCI BARDZIEJ UCZCIWEJ, NIŻ MIŁOŚĆ DO JEDZENIA

Wszystkie nasze potrawy przygotowywane są na bieżąco, dopiero po przyjęciu od Państwa zamówienia. Prosimy zatem o cierpliwość i wyrozumiałość. Uczynimy wszystko, by czas oczekiwania nie przekroczył 20, najwyżej 30 minut, gdyż często potrawa wymaga wielu zabiegów, by nasz kuchmistrz mógł zaprezentować Państwu swój kunszt.

By złagodzić czas oczekiwania, proponujemy Państwu zaspokoić pierwszy głód, a zarazem zaostrzyć sobie apetyt jedną z wielu wybornych przystawek. Dla wytrawnego podniebienia oferujemy krewetki w różnych postaciach, a może zainteresuje Państwa nasza specjalność - potrawy miłosne?

Dla uświetnienia kolacji lub okolicznościowego przyjęcia radzimy wybrać prosię pieczone w całości, które możecie Państwo zamówić co najmniej cztery dni wcześniej. A do naszych renomowanych dań należą: kotlet po redaktorsku, chateaubriand z polędwicy wołowej, sznycel z indyka z jabłkami i serem oraz gulasz cesarski.

Oferujemy wyśmienitą kuchnię, doskonałe trunki i znakomitą zabawę w modnych rytmach. Niepowtarzalna atmosfera, urokliwy wystrój - stąd każdy wróci radosny i zadowolony.


POKARMY MIŁOSNE

Ich cudowne zalety i magiczne właściwości,są źródłem inspiracji dla kochanków pod każdą szerokością geograficzną.

Istnieje sześć źródeł rozkoszy:

Ogień i obfitość żarliwej miłości,bliskość kochanej osoby, piękno lica, podniecające jadło i zespolenie.

Człowiek od zarania dziejów interesował się sprawami miłości
i afrodyzjakami. Pod wszystkimi szerokościami geograficznymi ludzie warzyli napoje miłosne, aby usidlić i zaczarować wybraną przez siebie osobę lub poprawić potencję.

Jest bardzo wiele potraw i napojów miłości. W naszym menu umieszczone są właśnie te, które są najlepsze.


NAPOJE MIŁOSNE

Napoje proponowane przez nas potrafią utrzymać kochanków w stanie najwyższej ekstazy, jeżeli są oni w dobrej kondycji. Przepisy i propozycje tu zawarte zostały zaczerpnięte między innymi z tekstów hinduskich, arabskich i ze starożytnych manuskryptów. Wiele z zamieszczonych w naszym menu napojów miłosnych można stosować w charakterze dodatków do innych potraw.

1. Złoto morelowe 200 ml 35,00
Napój ten znany jest w Chinach od tysięcy lat. Istnieje kilka sposobów jego przyrządzania. Bardzo wierzył w jego skuteczność legendarny filozof chiński Lao-Tsze. Dziś dietetycy są zgodni, że zawiera bardzo dużo witamin i ma ogromne wartości odżywcze. Jest również wspaniałym, podniecającym napojem miłosnym. Doskonała potrawa na śniadanie lub deser po obiedzie.

2. Czekolada benedyktyńska 200 ml 40,00
Napój ten jest nieocenionym źródłem energii.

3. Krem orzechowy 200 ml 35,00
Orzechy włoskie były dla Greków i Rzymian symbolem płodności. Często w czasie wesela pan młody rzucał nimi w dzieci, gdy uznał, że tego typu symbole nie będą mu już potrzebne. Krem orzechowy jest wspaniałym dodatkiem do delikatnych przekąsek, np. wędzonej szynki.

4. Nektar z grochu włoskiego lub fasoli 200 ml 30,00
Zgodnie z tym, co napisano w Ananga Ranga, hinduskiej sztuce kochania, ten specyficzny napój miłosny może dać nadspodziewane efekty. „Jeżeli będziesz go pił co rano, dasz radę zadowolić sto kobiet”

5. Nektar z jaj 200 ml 30,00
Surowe żółtka są bogate w proteiny, minerały i tłuszcze, które przedostają się bezpośrednio do krwioobiegu i natychmiast wpływają na poprawę męskiego libido. Jaja odgrywają ważną rolę w potrawach i napojach miłosnych kuchni arabskiej, francuskiej, a także polskiej. Nektar z jaj to jeden miłosnych najsmaczniejszych napojów miłosnych i silny afrodyzjak. Stanowi doskonały posiłek poranny.

6. Zabaglione 200 ml 45,00
Już od czasu renesansu Włosi dodawali sobie animuszu popijając ten wspaniały napój. Jest pożywny, pobudzający, dodaje radości życia i przynosi natychmiastowe wręcz efekty.


POTRAWY MIŁOSNE

Są sporządzane z ryb, mięsa, egzotycznych przypraw, ziół, owoców i warzyw. Chociaż proponowane tu potrawy pochodzą niemal z całego świata, a zwłaszcza ze Wschodu mogącego poszczycić się wielowiekową tradycją w stosowaniu afrodyzjaków, mają jedną wspólną cechę - pozytywnie wpływają na twe życie miłosne, a zwłaszcza rozkwit libido. Morze jest jednym z głównych źródeł życia. Nic więc dziwnego, że większość stworzeń go zamieszkujących ma cechy afrodyzjakalne.

1. Krewetki 100 g 35,00
Różnią się wielkością, ale wszystkie mają zbliżony smak i właściwości afrodyzjakalne. Japończycy jadają czasami krewetki na surowo, tak jak Europejczycy ostrygi.

2. Krewetki w sosie imbirowym 200/100 g 40,00
Są bardzo zmysłową potrawą, wystarczająco pożywną, aby zapewnić energię na godzinę lub więcej wytężonej aktywności.

3. Jajecznica z krewetkami 200/80 g 25,00
Doskonała na śniadanie dla kochanków nowożeńców.

4. Łosoś wędzony 100 g 35,00
Jest bardzo silnym afrodyzjakiem, a jego działanie jest bardziej długofalowe.

5. Potrawa z łososia wędzonego 200g 35,00
Podana w kojącej atmosferze naszego lokalu jest doskonałym preludium do miłosnych uciech.

6. Kawior 100 g 42,00
To najwyższej klasy afrodyzjak, podobnie jak ostrygi. Jadany był kiedyś łyżeczkami przez carów Rosji, obecnie dostępny jest dla każdego. Jadała go również Wenus na wzmocnienie po igraszkach z Marsem. Kawior to doskonała przystawka o szybkim działaniu i wytworny dodatek do szampana. Prawdziwy kawior otrzymany jest z ikry jesiotra, ryby żyjącej wyłącznie w morzach północnych. Elegancką przystawką jest cienka grzanka z kawiorem przykryta płatkami orchidei.

7. Befsztyk podwójny 180 g 68,00
W latach trzydziestych uważano powszechnie, że jedzenie krwistych befsztyków pobudza w mężczyźnie żądze i temperament. Chateaubriand i Tournedos, Bernaise i Rossini uważali je za środek dodający mężczyźnie natychmiast niebywałej energii. Aby wzbogacić spotkanie zakończone akcentem miłosnym proponujemy delikatny befsztyk i nie więcej jak jedną lampkę wina.

8. Befsztyk walizeczka z grzybami 150 g/50g 30,00
Na pewno wznieci żar w tym, kto go zje.


WARZYWA

Znalazły poczesne miejsce wśród pokarmów wymienianych przez Richarda Burtona (1921-1990) jako zmysłowe pożywienie. Groch, bób, rzodkiew, karczochy, por, sałata, cebula już wcześniej zostały uznane przez pisarzy za dobre afrodyzjaki. Szczególne właściwości przypisuje się cebuli, której bulwę jada się na całym świecie. Joann Jacob Wecker (1570-1657) również bardzo wierzył w zalety warzyw:„Jeżeli mężczyzna pragnie być silnym żołnierzem w armii bogini Wenus, musi być uzbrojony w te potrawy, zwłaszcza w bulwiaste korzenie, ponieważ pobudzają chuć”

Szparagi 220 g 44,00
Rzymianie mieli powiedzenie: „Zrób to, zanim ugotują się szparagi” (ok. 15 minut). Szeik Umar Ibn Muhamed Al Nefzawi w „Aromatycznym ogrodzie”, utworze z XVI wieku, napisał o szparagach: „Smażone z żółtkami w tłustym mleku i miodzie powodują, iż męskość jest w pogotowiu dzień i noc”.
Istnieje bardzo wiele różnych napojów i potraw miłosnych. W naszym jadłospisie umieściliśmy te, które są najlepszymi i sprawdzonymi afrodyzjakami.

 

 

 

Wszystkie prawa zastrzeżone.